KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608440

nr 1460 8440

William Avar

(1917-2012), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 april 2022
kl 20:05:42

11/4 19:09:37 1      Vinnande bud

William Avar

Läs mer om William Avar